Anasayfa
Şifremi Unuttum
Ekran Görüntüleri
İletişim
SSS / Yardım
Sözleşme


Genel Hüküm ve Şartlar

Mafyam tarayıcı bazlı online oyun işletimini yapmaktadır. Oyun bağlamında sunulan tüm hizmetler; bu genel hüküm ve şartlar esasında sağlanmaktadır.

§ 1 Kapsam

 1. Hüküm ve Şartlar, oyunun web sitesinde yayınlanmıştır, ancak yazılı talep halinde bir çıktısı posta ile gönderilebilir.
 2. Hüküm ve Şartlar,Mafyam oyununun tüm kullanıcıları için bağlayıcıdır. Oyun için lisans kaydı yaptıran kullanıcı, hüküm ve şartları kabul eder.
 3. Bu hüküm ve şartlardaki değişiklikler, usulüne uygun olarak yapılır ve kullanıcıların dikkatine sunulur. Genelde bu işlem, oyuna giriş yapılırken gerçekleştirilir.
 4. Bu hüküm ve şartlarda değişiklik yapıldıktan ve kullanıcıların onayından sonra, bu kullanıcılar, değişikliklere 14 gün içinde Mafyamile karşılıklı yazışma yaparak itirazda bulunabilirler. Hüküm ve şartlardaki değişiklikler ve eklentiler, böyle bir itiraz yapılmadığı takdirde yürürlüğe girer.

§ 2 Hizmetler

 1. Mafyam hizmeti, oyun web sitelerinden meydana gelir. Kullanıcılar sadece bu web sitelerinde sunulan özellikleri kullanma hakkına sahip olurlar. Özellikler, sunulan tarifeye göre değişiklik gösterir ve herhangi bir zamanda değiştirilebilirler. Kullanıcıların, spesifik özelliklerle ilgili hukuksal talep hakkı yoktur.
 2. Mafyam, oyunun işletildiği web servis sağlayıcılarına sürekli erişim sağlamaya çalışır ancak bunu garanti edemez.
 3. Mafyam, ücretsiz bir oyundur. Mafyam, servis sağlayıcıların kesintilerinden, oyunun, programlanmasındaki hatalardan veya başka tip zararlardan sorumlu tutulamaz.
 4. Mafyam, özellikle, bir hata meydana geldikten sonra bir hesabın yeniden yapılandırılmasından sorumlu tutulamaz.

§ 3 Üyelik

 1. Üyelik, oyuna lisans kaydının başarıyla yapılmasından sonra başlar. Yapılan her işlem kendi sorumluluğundadır.
 2. Teknik nedenlerden dolayı, birkaç günlük gecikme olması halinde, kullanıcı verileri tamamen silinebilir.
 3. Geçmişe yönelik logların tutulması(teknik loglar haricinde) , Mafyam Yönetimi sorumluluğunda değildir.
 4. Hiçbir kullanıcı yasal olarak üyelik hak talebine sahip değildir. Mafyam, bir hesabı silme, bloke etme ve değiştirme hakkını saklı tutar.
 5. Bu özellikle, her kullanıcının lisans kaydını yaptığı zaman onaylamış olduğu oyun kurallarının ihlali halinde geçerlidir.

 
| Oyun Kılavuzu | Arkadaşını Davet Et | Ticket/İletişim | Yardım | Kurallar | Gizlilik Prensipleri